درباره آلتون تامین

ماموریت:

چالش های بیولوژیک مدرن سطح سلامت جامعه را در مقیاس جهانی تهدید می‌نماید که این رخداد، روشهای مرسوم را به بوته ابهام کشیده و منجر به ابداع متدهای نوین در راستای ترقی بهداشت عمومی گردیده است.

نظر به این مطلب، شرکت آلتون تامین پویا همگام با ضرباهنگ جهانی نیل به ارتقاء سطح سلامت جامعه دارد و از این رو با بهره گیری از تیم مجرب و متخصص در مسیر مشاوره و تامین تجهیزات پزشکی و ملزومات مصرفی حوزه کنترل عفونت مطابق با استانداردهای روز دنیا، فعالیت می نماید.

این شرکت بنیان رسالت خود را بر رصد، بررسی و استحصال تکنولوژی و روش های نوآورانه جهان در جهت خدمت به مراکز درمانی، پزشکان، شرکت های تولیدی ملزومات پزشکی، دارویی و صنایع غذایی بنا نهاده است.

چشم انداز:

شرکت آلتون تأمین پویا در افق پیش روی خود در نظر دارد ضمن ارتقاء جایگاه شرکت به عنوان بهترین تولید و توزیع کننده در زمینه صنایع مختلف پزشکی در داخل کشور و همچنین ایجاد تنوع محصولات قابل عرضه در تجهیزات پزشکی سهم بازار و صادرات قابل توجهی را در منطقه به خود اختصاص دهد و در این راه می­کوشد در قالب یک شرکت بین المللی با ایجاد چندین شعبه در منطقه ، ضمن رعایت اصول شرکت که مهمترین آنها مسئولیت اجتماعی، توسعه مستمر، ارتقای نظام سازمانی و مشتری مداری است با اجرای استراتژی های منعطف و هوشمندانه نیازهای آتی مشتریان را پیشبینی و تأمین نماید.

شرکت آلتون تامین پویا با توجه به تجربه ی حرفه ای کسب شده و شناخت بازار و نیازهای آن، تا به امروز دوشادوش بهترین شرکت ها در حوزه کنترل عفونت گام برداشته است. این مجموعه علاوه بر آنکه جایگاه کنونی را نقطه برجسته فعالیت خود می بیند؛ در نظر دارد تا نقش خود را به عنوان مرجع نهایی بازار محصولات پزشکی چه در حوزه تولید و چه در حوزه توزیع تثبیت نماید.

با توجه به گستردگی حوزه کنترل عفونت، این شرکت علاوه بر تامین و پوشش کلیه اقلام مصرفی مورد نیاز؛ نظر به اصل مسئولیت اجتماعی و مشتری مداری، در صدد توسعه سبد محصولات تجهیزات پزشکی مطابق با نیازهای حال حاضر و آتی این حوزه می باشد.

شرکت آلتون تامین پویا در راستای مسئولیت پذیری اجتماعی خویش، تا به امروز خدماتی را به مراکز درمانی خیریه و آسیب های جمعی ناشی از بلایای طبیعی ارائه نموده است. هر چند این مهم را به عنوان وظیفه انسانی خود انجام داده است ولی در نظر دارد تا این مشارکت را بیش از پیش مستمر و گسترده تر تثبیت نماید.

ما بر این باوریم تا با استفاده از تجربه بالای خود، شرکتی ارزش آفرین، نوآور و دانش محور دارای جایگاه ممتازی در نظام سلامت کشور باشیم و نقش بسزایی در توسعه پایدار این مرز وبوم ایفا کنیم.